Hakkımızda


1991 yılından beridir bakır fin, pirinç boru ve pirinç kazanlı radyatör üreten Armor Isı Transfer, müşterilerine kaliteli ve ekonomik ürünler sunmaya devam ediyor. Her geçen gün makine parkı ve üretim alanını geliştirerek; bol seçenekli, sağlam ve çevreye duyarlı üretim gerçekleştiriyoruz. Tecrübemiz ve AR-GE ekibimizle ısı transferi konusunda yüksek kabiliyet sahibi olmamız, müşterilerimizin memnuniyetini ve ilgisini kazanmamızın en önemli sebebidir. Armor Isı Transfer buna inanarak her an kendini geleceğe hazırlıyor, üretim metotlarını ve teknolojisini durmadan genişletiyor. Armor Isı Transfer taraf olduğu herkesi memnuniyetini sağlamayı temel hedef olarak benimsemiş ve tüm enerjisi ile hedefine odaklanmıştır. Hedefimize doğru yol alırken sektörümüzde kazançlı ticaret yapmayı arzulayan herkesi aramızda görmek arzusundayız. Başarı dileklerimizle…


Kalite


Modern üretim tesisimizde, geniş ürün yelpazemiz, çeşitli boru ve kanatçık tasarımlarımız ile taleplere net cevap verebiliyoruz. Makine parkımız ile tüm yarı mamuller fabrikamızda üretilmektedir. Kalite Kontrol prosedürümüz gereği tüm ürünler, üretim esnasında ve üretim sonrasında teste tabi tutulmaktadır. Ayrıca müşteri talebi doğrultusunda, rüzgar tüneli ve titreşim testi cihazlarımızda ölçümler yapılabilmektedir. Kendi bünyemizdeki kalıp üretim departmanımız ve Ar Ge departmanımız ile hızla yeni ürünler üretim programımıza alınabilmektedir. Üretim ve depo otomasyon sistemlerimiz sayesinde, ürünlerimiz takip edilebilmekte ve garanti prosedürlerimiz sorunsuz çalışmaktadır.


Çevreye Duyarlılık


Armor ısı Transfer insana ve doğaya verdiği değerle üretiminde arıtma sistemleri, güneş paneli, havalandırma ve temizleme filtreleri kullanarak çevreye duyarlı bir üretim gerçekleştirmektedir. Üretim yaparken bacalarında kullandığı temiz hava filtreleriyle ve hiçbir canlıya zarar verecek atık madde oluşturmamasıyla tamamen çevre dostu bir üretim yapmaktadır.